Usługi programistyczne - automatyzacja, boty, aplikacje - FAKTURA VAT

1,00 zł

sprzedam


Usługi Wadowice, programistyczne Wadowice, automatyzacja, Wadowice, boty, Wadowice, aplikacje Wadowice, FAKTURA Wadowice

Dzień dobry!

Czy spędzasz kilka godzin dziennie, analizując, przepisując bądź też wykonując operacje na danych w różnych formatach?
Czy może analizujesz samodzielnie dane z różnych wirtyn internetowych?
Może zdarzyło Ci się, że zapomniałeś powiadomić klienta o ważnej płatności/zdarzeniu poprzez sms/email?
Być może zdarzyło Ci się przez długi okres czasu poszukiwać na wszelakich stronach sprzedażowych przedmiotów, które były wyprzedane i pojawiały się tylko w losowych momentach?
A może brakuje Ci na rynku aplikacji komputerowej, bądź strony internetowej, która będzie idealnie dopasowana pod Twoje wymagania i będzie umożliwiała wykonanie wszelkich potrzebnych Ci zadań?

Jeżeli na jakiekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Obecnie jestem studentem informatyki i zajmuję się tworzeniem programów ułatwiających ludziom pracę oraz aplikacji webowych jak i desktopowych. Jako młody progamista od samego początku zależy mi na jak najlepszej opinii i zebraniu grona stałych klientów, przez co każda aplikacja wychodząca spod mojego imienia jest dopracowana i dopasowana do potrzeb klientów w 100% .

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą, skontaktuj się ze mną poprzez wiadomość na OLX celem ustalenia dalszych szczegółów. Nie udostępniam numeru telefonu bezpośrednio w ogłoszeniu, aby uniknąć niepotrzebnego spamu.

!!! NA KAŻDĄ USŁUGĘ WYSTAWIAM FAKTURĘ VAT 23% !!!


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 435

nr ogłoszenia: 22637